Psichoterapija ir sielovada


Teologijos mokslų daktarė, psichoterapijos konsultantė Jurgita Fedorinienė

Atsiliepimai

Naujausi viršuje

Šis kursas man padėjo atpažinti savo klaidas ir išmokti priimti kitą kitokį, - su jo supratimu ir jo mąstymu. Iki šio laiko kito nuomonė man atrodė teisinga, ypač jei tai buvo autoritetą turintis žmogus. O dabar supratau, - kad gali būti klaidinga, nes kiekvienas gali klysti, nežiūrint kiek jis svarbus. Dar supratau tai, kad aš neleidžiu sau būti t. y. gyvenu praeitimi, tai kas jau įvyko ir nepakeisiu. Arba ateitimi, kurios dar nežinau, o reikėtų tik būti čia ir dabar t. y. mylėti save, leisti sau jausti. Supratus, - jei savęs nemyliu, tai ir Dievo nemyliu, buvo sunku tai priimti. Net ir pyktis kilo, kaip čia gali taip būti, jog tiek metų vaikštau į bažnyčią ir Dievą tai myliu! Dingo iliuzija, kad kažkas kitas padarys už mane, tai ką turiu aš padaryti. Dabar laukia tolimesnis darbas, ir tolimesnis savęs stebėjimas t. y. dienotvarkės sudarymas, dienoraščio rašymas ir t.t. Nuoširdžiai dėkoju Gerb. Jurgitai Fedorinienei, telaimina Dievas ją ir jos gerus darbus!

Psichoterapeutė Jurgita padeda man pamilti save, pažinti save, susitaikyti su savimi, gyventi su savimi ir aplinkiniu pasauliu. Man ji tarsi ramybės oazė ir įkvėpėja. Visuomet labai laukiu susitikimų ir pokalbių su ja. Nes tikrai darosi lengviau ir mieliau gyventi su aplinkiniu pasauliu.... Ačiū Jums......

Norėjau padėkoti už praeitą terapijos konsultaciją. Man labai padėjote ir tarsi pasaulis naujomis spalvomis nušvito. Daug pozityviau jaučiuosi ir davėte gerų patarimų. Ačiū jums dar kartą labai!

Sesijas su Jurgita pradėjau gedulo aplinkybėmis. Kadangi ištiko ne pirma netektis gyvenime ir žinojau, kaip sudėtinga gedėti, kreipiausi, kad būčiau lydima šiam kely. Ir džiaugiuosi, kad būtent Jurgita sutiko man padėti. Esu saugiai lydima, bet ne tik. Man ypač svarbu, kad ne vien išklausoma būčiau, bet ir padedama suvokti, kokia asmenybė esu, kaip liūdžiu ir kaip džiaugiuosi, kaip reaguoju į stresą ir kita. Tad Jurgitos klausimai ir gausūs komentarai yra išskirtinai vertingi. Ir tai, kad nuo sesijos iki sesijos turiu užduočių, tad esu skatinama augti. Tampu drąsesnė netgi netekusi. Ačiū.

Labai džiaugiuosi, kad jus atradau, nes po kiekvienos terapijos su jumis, aš vis daugiau suprantu dalykų apie save ir kas su manimi darosi, bei atrandame sprendimus, kaip tuos dalykus spręsti. Esu labai jums dėkinga už tai.

Jurgita, ačiū Jums už tai - kad esat. Ačiū už tai - kad jaučiu po kojom žemę ir tvirtai ant jos stoviu. Su didžiausia pagarba jums.

Tikra savo srities specialistė, gebanti padėti, kai tikrai to reikia, žino kaip prakalbinti ir prieiti, kai reikalinga pagalba. Džiaugiuosi atradusi ir rekomenduoju kitiems.

Gyvenime patiriame daug įvairiausių emocijų ir jausmų, įtakotų tam tikrų situacijų, įvykių. Nepaprastai džiaugiuosi, kad yra žmonių, kurie gali šiuose etapuose nuoširdžiai ir profesionaliai suteikti pagalbą, kuriems nuoširdžiai rūpi kiti ir tą jie daro vedami savo širdies ir tikėjimo. Aš ir mano sūnus esame labai dėkingi ir linkime stiprybės, sveikatos, ištvermės Jurgitai. Ačiū, kad esate.

Miela Jurgita, esu be galo sužavėta Jūsų sugebėjimu padėti mano vaikui. Po bendravimo su Jumis jam labai palengvėjo, jo mintys tapo šviesesnės ir dingo baimė, atsirado pasitikėjimas savimi. Ačiū Jums labai.

Ačiū, psichoterapeutei Jurgitai, už nuoširdų rūpestį, palaikymą bei padrąsinimą sunkiais momentais. Po psichoterapijos sesijų jaučiuosi ramesnė, sąmoningesnė, įgavusi daugiau pasitikėjimo savo jėgomi tvarkytis su iškylančiomis problemomis. Taip pat patinka Jurgitos ramus balsas bei balso tonas labai ramiai nuteikia. Dėkoju už pagalbą!

Miela Jurgita, labai ačiū Jums už ištiestą man ranką, už atvirą širdį, už tai, kad išklausėte, patarėte, už tai, kad padėjote į daug ką žiūrėti kitomis akimis, kad padėjote suprasti, kaip yra svarbu mylėti ir saugoti save. Po kiekvieno mūsų pokalbio, mažais, bet tvirtais žingsneliais ėjau į priekį, ačiū už pagalbą. Ačiū Jums iš visos širdies.

Jau tuoj bus metai, kaip lankausi pas Jurgitą, ir kai prisimenu, kaip pradėjus lankytis terapijose man buvo skaudu ir sunku tiek psichologiškai, tiek fiziškai ir kokį kelią man padėjo nueiti Jurgita, kad dabar galėčiau džiaugtis gyvenimu daug labiau, mane apima didžiulis dėkingumo jausmas. Be Jurgitos man niekada nebūtų pavykę, jos atsidavimas savo darbui ir pagalba kai jos reikėjo, net ir nedarbo metu rodo, kad jai yra svarbus kiekvienas jos pacientas ir jog ji yra nuostabi psichoterapeutė.

Po seminaro:

- Jurgita Fedorinienė - šilta, charizmatiška, turinti daug žinių. Klausytis jos paskaitos buvo įdomu, nes teorija susieta su praktiniais pavyzdžiais, lektorė bendrauja su auditorija, reaguoja į nuotaikas, turinti daug žinių ir mokanti tai perteikti kitiems. Laikas neprailgo, norėjosi klausyti daugiau ir daugiau. Rekomenduojame.

Tikras žmogiškas ryšys ir tikras profesionalumas. Pirmąjį papildo nuoširdžiausias terapeutės palaikymas Tavo asmeninėje kelionėje, jausmas, jog tas palaikymas išjudina stiprų asmeninį augimą iš pat pamatų, kiekvieno susitikimo metu tikrai uždegantis įkvėpimas žengti į kasdienį gyvenimą nauju, brandesniu žvilgsniu. Antrasis, be jokios abejonės, yra vykstančių pokyčių variklis, kadangi meistriškai naudojamos psichoterapeutės technikos, suprantamai perteiktos keliaujančiajam, veda aiškiai ir tikslingai asmeninių tikslų horizonto link. Nuoširdžiai, neįsivaizduočiau geresnio profesionalo šioje srityje.

Truputį daugiau nei prieš tris mėnesius jaučiausi silpna, palaužta ir fiziškai ir morališkai. Be galo džiaugiuosi, kad draugė rekomendavo Jus. Jūsų nuoširdžios, jaukios ir tikrai profesionalios terapijos išmokė meilės ir pagarbos sau, sustiprino ryžtą nepasiduoti užklupusiai ligai ir suteikė konfidencialumo einant pasirinktu keliu. Kiekviena terapija - balzamas sielai. Nuoširdžiai Ačiū Jums, miela Jurgita.

Apie terapiją tik šilčiausi atsiliepimai. Terapiją veda profesionali terapeutė, kuri nuo pirmo susitikimo tapo žmogumi, vertu pasitikėjimo. Lengva kalbėtis, dalintis ir atsiverti. Tiek pati terapija, tiek jausmas po jos yra lengvas, terapeutė padeda paliesti ir priimti visas paciento stiprybes ir silpnybes ir tai teikia stiprybės ir pasitikėjimo judėti tikslo link.

Jurgita - profesionalus, šiltas, jautrus žmogus. Jaučiasi, kad kiekvienam susitikimui yra ruošiamasi atsakingai, kuriamas globos, jaukumo, tikrumo jausmas. Asmeniškai man labai patogu turėti susitikimus nuotoliniu būdu - šitoks formatas leidžia sutaupyti laiko, nereikia ypatingai derinti darbo / laisvalaikio grafiko. Labai džiugino ir gylio teikė sielovados aspektas - Jurgita stipri teologijoje, todėl manau, kad tikinčius pacientus tai turėtų drąsinti pradėti išgijimo kelionę. Konsultacijų metu išmokau ne tik teorijos ir praktinių žingsnių gyvenimo kokybei pagerinti. Jurgita taip pat rekomendavo konkrečius žmones tiek iš psichiatrijos srities, tiek iš Bažnyčios, kurie padėjo spręsti problemas ir kitokiu kampu. Visa tai sudėjus augimo, gijimo procesas yra žymiai spartesnis. Nuoširdus ačiū Jums!

Esu dėkinga psichoterapijos konsultantei Jurgitai už jos atsidavimą, jautrumą, žmogiškumą, palydint mane mano ligoje, kuri "sudrumstė" įprastinį gyvenimo ritmą. Didelis jos taktas, pajautimas mano ribų, man suteikia saugumą bei ramybę. Terapijos ir Sakramentinis gyvenimas, kurį Jurgita skatina, suteikia visai kitokių jėgų, kurios nėra iš manęs. Ačiū Jums už Jūsų jautrumą neskaičiuojant nei laiko, nei idėjų kaip pagelbėti!

Pas Jurgitą lankausi palyginti neseniai, tačiau jau jaučiuosi daug tvirtesnė ir stipresnė. Jurgita - žmogus, kuris visada išklauso ir svarbiausia - įsiklauso, išgirsta ir negaili tiesaus ir tvirto, bet teisingo žodžio, tačiau tuo pačiu visada išlieka švelni ir jautri. Visa tai ir skatina gyti ir stiprėti, pasitikėti. Taip pat, labai džiugu, kad Jurgita yra tikinti ir baigusi teologijos mokslus. Man terapijoje buvo labai svarbu, jog žmogus suprastų mano pasirinkimus, kaip tikinčio žmogaus. Taigi, terapija tam tikra prasme apima ir sielovadą, kas tikrai labai džiugina ir dar labiau ir giliau įprasmina visą tai, ką darome. Džiaugiuosi atradusi Jurgitą ir linkiu atrasti kitiems!

Į Jurgitą kreipiausi žinodama, kad sutiksiu ir psichoterapeutę ir sielovados specialistę. Labai gera patirti aiškų, struktūruotą, bet tuo pačiu švelnų ir tikėjimą auginantį lydėjimą. Esu ne tik išklausyta, atliepti mano jausmai, į situacijas pažvelgta jautriai ir tiksliai, įžvalgos skatina ieškoti ir atpažinti tolimesnius sprendimus. Labai saugiai jaučiuosi terapijos susitikimuose.

Terapeutė Jurgita nebuvo pirmas specialistas pas kurį teko lankytis. Iki to laiko nebuvau bandžiusi kognityvinės elgesio terapijos krypties, todėl nuo pat pirmų susitikimų jaučiau palengvėjimą, kurį suteikė mechanizmų ir jausmų logiškas paaiškinimas. Labai esu dėkinga už didelį rūpestį ne tik psichologine, bet ir fizine sveikata, pajautimą, ėjimą mano tempu.

Norėčiau pasidalinti bendravimo patirtimi su Gerbiama teologijos mokslų daktare Jurgita Fedoriniene.

Nors bendraujame dar neilgai, užteko laiko suprasti, kad dr. Jurgita yra labai profesionali, šilta ir nuoširdi, kuriai rūpi ne "atstumti" terapijos laiką, bet iš tiesų išklausyti, išgirsti ir padėti savo klientui. Mano patirtimi žinojimas, kad yra šalia žmogus, kuris tau padeda ne tik savo žiniomis, bet ir padrąsinimu, palaikymu, savo dovanojama ramybe, leido iš naujo įsileisti viltį ir patikėti savimi, kad esami sunkumai įveikiami.

Ačiū Gerbiamai Specialistei už atsidavimą savo klientams jų dvasinio kėlimo kelyje.

Sutikau Jurgitą - terapeutę, su kuria terapija truko dvejus metus. Tai - ne pirma mano terapeutė, bet paskutinė:). Po Jurgitos nenoriu, neįsivaizduoju bendradarbiavimo su kitu terapeutu, o tikiuosi, kad kito man ir nebereikės.

Džiaugiuosi, kad per rekomendacijas iš karto atradau terapeutę Jurgitą, kuria galiu pasitikėti. Po kelių mėnesių mūsų terapijos sesijų jaučiu einanti mažais žingsneliais link savo ramybės kelio. Jaučiu, kad kiekviena terapijos sesija su Jurgita duoda daugiau jėgų ir pačiai tvarkytis su savo problemomis ir emocijų amerikietiškais kalneliais.

Jau daugiau nei pusmetį lankau psichoterapijos konsultantės Jurgitos konsultacijas. Labai patinka tai, kad galima laisvai, atvirai ir nuoširdžiai išsakyti savo jausmus bei mintis. Daug kalbamės ne tik apie tai, kas vyksta dabartyje, bet taip pat ir aptarinėjame praeities patirtis bei ateities planus. Pasakojant galima jausti, kad psichoterapijos konsultantei tikrai tai rūpi. Šios terapijos sesijos man padėjo geriau pažinti save ir labiau suprasti kitus. Jurgita visada maloni, rūpestinga ir atidi. Džiaugiuosi su Ja susipažinusi.

Iš Kaišiadorių vyskupijos Caritas koordinatorių ir savanorių savaitgalio, po lektorės dr. Jurgitos Fedorinienės pravesto dviejų dienų seminaro:
- Girdėdavau Jurgitą kalbant per Marijos radiją ir pavydėdavau tiems, kurie turi reikalų su Jurgita, dabar pati jos klausiau - tai buvo sielos atgaiva, - dabar - tvirtai stoviu ant kojų.
- Įgavau pasitikėjimo savimi - daugiau tokių seminarų...
- Buvo fantastika!
- Didelį įspūdį paliko paskaitos.
- Esate sielos ligų gydytoja.
- Atsigavau ir atsitiesiau.
- Buvau seminaro metu euforijoje, tai leido dabar tvirtai stovėti ant kojų.
- Galvojau, kam gi reikia Šventą Raštą atsivežti, - dabar tai studijuosime, ilgai.., kas čia dabar bus... O dabar ir tris Šventus Raštus atsiveščiau, kad tik būtų Jūsų seminaras.
- Dėkoju Dievui už visus čia sutiktus žmones ir Tave, Jurgita.
- Ačiū, Jurgita, šios dienos man buvo kupinos teigiamų emocijų. Labai džiaugiuosi, kad Dievas leido man pažinti Jus, pabūti kartu su daugeliu gerų žmonių, pasidalinti savo džiaugsmais ir rūpesčiais. Ačiū, kad esate! Taip ramina tas ramus Jūsų balsas, tokie geri patarimai. Jūs padėjote ir kūnui ir sielai. Šimtą kartų Ačiū.
- Labai buvo gera su Jumis. Išsinešu - mylėti save, kad kitus mylėti galėtum. Kai sunku, reikia pasidalinti su supervizore ar Dievu.
- Labai patiko seminaras. Gavau daug pamokymų, pastiprinimo, pasitikėjimo. Dar daug labiau tikėti... Iš jūsų sklinda šiluma, ramybė, šviesa.
- Ačiū, kad esi!!!
- Esu sužavėta paskaita. Jaučiu, kad išsipildė visi lūkesčiai, su kuriais važiavau į Birštoną.
- Jurgita, dėkoju už tikrą sielos poilsį, bendrystę, įdomų filmą, kurį norėčiau pažiūrėti dar kartą, o gal ir daugiau kartų.
- Jūs nuostabi. Labai įdomiai, gražiai pateikiate savo mintis. Norėčiau dar ne kartą su jumis bendrauti ne tik seminaruose... Sėkmės Jums.
- Man labai patiko šis mokymas ir labai daug man davė. Ačiū Jums.
- Paskaita patiko! Pašnekesys lengvas, aiškus, pateikiami konkretūs faktai.
- Seminaras patiko, sukėlė daug naujų minčių, paragino apmąstyti ar teisingai elgiuosi, kur link einu. Ačiū.
- Nuoširdžiausiai ačiū Jums... Būkite ir toliau mūsų dvasios gydytoja.
- Stiprybės Sveikatos Ačiū.
- Širdingai dėkoju už nuostabias prasmingas Mintis.
- Su manimi Viešpats ir Jis mane suramins, aš Juo pasitikiu - seminaro dalyvės mintis, palietusi sielą.
- "Dėkoju tau, kad Tu mane išklausei ir išgelbėjai..." Psalmė... - seminaro dalyvės mintis, palietusi sielą.
- Į žemės darganas ir sielos žydrumas Šventoji Dvasia telydi Jus. Ačiū. Tai sielos atgaiva.
- Dėkoju Jums, Jūs priartinote mane prie Viešpaties. Ačiū Jums.

Jūs, Jurgita, esate kaip tas uostas, kuriame žmogus, kaip tolimose jūrose beplaukiojantys didieji vandenynų laivai, sugrįžę prisišvartuoti, pajunta stabilumą, tvirtumą, apsaugą, nes kai man būna baisu ar neramu, prisimenu jūsų žodžius, nurodytą kryptį, tuomet vėl ramiau žiūriu į viską. Jūsų uoste man nebaisus ir škvalas, nes žinau, kad jūs sugebėsite kažkokiu būdu taip pašviesti, jog net tamsioje audroje išlauksiu, atsitiesiu ir vėl išplauksiu. Neįtikėtini dalykai vyksta. Savo laiku.

Jurgita man labai padėjo nuo pat pirmos terapijos. Ji man padeda suprasti kas ir kaip vyksta su manimi man nelengvu metu. Labai džiaugiuosi turėdama tokią terapeutę kaip Jurgita. Su ja kalbėdama jaučiu, kad galiu atsiverti ir išsakyti visus savo jausmus. Kai nusprendžiau kreiptis pagalbos man buvo labai sunku, bet po kiekvienos terapijos darosi vis lengviau.

Jurgita, stiprėju su Dievu, vis labiau gerbiu save, myliu, daugiau atjautos sau turiu. Valgau taip, kad pati gerai jausčiausi, nevaržau savęs, bet ir nepersivalgau, tad pastaruoju metu labai sveikas mano santykis su maistu. Ženkliai mažiau peikiu save ir kaltinu, ir vis gražesnė sau darausi, nes žvilgsnis į save darosi panašesnis kaip į Dievo dukrą. Tikrai jaučiu, kad ženkliai stipresnė esu nei buvau pavasarį, ką jau čia lyginsi, atrodo, kad jau beveik kitas žmogus. Daug kas keičiasi, savęs suvokimas, vertinimas, vertybės, daugiau ramybės pas mane tikrai. Ženkliai mažiau neigiu savo poreikius, darau dažnai kaip iš tikro noriu, labai išlaisvintas jausmas. Labai prisidėjote prie to kartu su Dievu. Ačiū jums labai...

Esame labai dėkingi Jurgitai už suteiktą ir vis dar teikiamą pagalbą mūsų paauglei dukrai, per karantiną netikėtai susirgusiai valgymo sutrikimu. Pradėję bendrauti iš karto pajutome Jurgitos nuoširdumą ir ypatingą įsiklausymą, didžiulį norą padėti dukrai. Psichoterapeutė negaili savo laiko ir jėgų besigilindama į konsultuojamo žmogaus problemas, skatina patį žmogų pažinti save. Dukra džiaugiasi, kad gali Jurgita pasitikėti ir jai atsiverti. Po konsultacijų ji dažnai mini, kad jaučiasi išgirsta ir suprasta, kad psichoterapeutei iš tiesų rūpi, jog ji jaustųsi geriau. Mes džiaugiamės, kad Jurgita yra tikintis žmogus ir padeda dukrai suprasti, kad be Dievo pagalbos ir nuoširdaus tikėjimo neįmanomas nei gijimas, nei apskritai pilnavertis gyvenimas.

Jurgita buvo mano pirmoji terapeutė, pas kurią apsilankiau. Tai buvo rekomendacija iš kitos terapeutės, ir pamatęs Jurgitos nuotrauką, akimirksniu intuityviai pajutau, kad tai bus mano žmogus. Sutikti tokią terapeutę kaip Jurgita, kuri yra empatiška, bei itin jautrus žmogus, koks esu pats, buvo atgaiva širdžiai. Manau, tai yra pagrindinės savybės, kurias turėtų turėti terapeutas. Ji buvo pirmas žmogus mano gyvenime, kuriam galėjau rodyti savo jautriąją pusę ir mokytis ją priimti kaip stiprybę! Galėjau nuoširdžiai ir atvirai išsakyti savo emocijas, mintis, baimes, pasidalinti savo išgyvenimais ir jaustis suprastas. Visą tai labai vertinu ir visos terapijos sesijos atnešė labai daug!

Pabaigai pridėsiu, kad be terapijos kiekvienas iš mūsų turi individualiai papildomai investuoti į savo psichinę sveikatą ir mokytis suprasti, kas slypi už mūsų minčių. Tuo pačiu suprasti, kad mūsų mintys nesame mes ir tai gali būti kontroliuojama mūsų pačių!

Jurgita yra be galo dėmesinga ir atidi klausytoja, kuri mato bei girdi širdimi. Nepaprastai empatiška, nuoširdi ir norinti pagelbėti. Dėkoju Jums, Jurgita, už labai svarbius ir laiku pasakytus žodžius sunkiu man gyvenimo laikotarpiu, žodžiai gydė ir gydo, gyvenimas po truputį įgauna atspalvius, o svarbiausia, sugebėjote savo žodžiais suteikti vilties. Dar kartą siunčiu Jums didelį dėkui!

Ačiū jums, Jurgita, kad esate.

Esu Dievo palaiminta, kad savo gyvenime sutikau Jurgitą. Labai ilgai jaučiausi išsiblaškiusi ir prislėgta, ir supratau, kad turiu keisti tai, kas vyksta mano gyvenime. Neseniai buvau atsivertusi į tikėjimą ir norėjau žmogaus, kuris galėtų padėti man suprasti savo gyvenimą ir jo kelią, atrasti Dievo malonę ir džiaugsmą savo gyvenime. Jurgitą radau atsitiktinai, tarsi turėjau pas ją nueiti. Ir tai akivaizdžiai buvo Dievo vedimas. Nuostabiausia, kad Jurgita yra labai maloni ir kantri, priima žmones be jokių išankstinių nuostatų. Neseniai atsivertusi, bijojau, kad galiu likti nesuprasta ar neišgirsta, tačiau kaip tik pasijutau labai priimta. Vienas nuostabiausių dalykų yra tai, kad Jurgita mato visą žmogų, jos akimis, žmogus susideda iš kūno, proto ir dvasios, ir šių dalykų negalima atskirti. Jurgita ne tik puikiai išmano psichoterapiją ir yra labai įžvalgi, bet ir pažįsta kūną bei dvasią ir gydo viską kartu. Per Jurgitą susipažinau su nuostabiais žmonėmis, kurie man labai padėjo ir tebepadeda. Svarbiausia tokioje gydymo kelionėje pasitikėti žmogumi, kuris tave lydi, o aš tikrai pasitikiu Jurgita ir žinau, kad su ja mano kelionė į visavertį gyvenimą tęsis. Norėčiau paraginti visus jaunus žmones, kurie susiduria su sunkumais ir nori išgydyti ne tik protą, kūną, bet ir sielą, susipažinti su Jurgita. Tokių žmonių kaip ji yra reta, ir aš esu jai labai dėkinga.

Norėjau padėkoti už suteiktas konsultacijas, kurių metu galėjau pamatyti save iš šalies ir suprasti, kad dar turiu kur stengtis. Ačiū, kad pamokėte, kaip reikia pastebėti nuotaikų kaitas, minčių srautą ir kaip elgtis, kad tai pasikeistų, susitikimus vertinu teigiamai ir naudingai.

Nuoširdus, didelis Ačiū Jurgitai už pagalbą. Sudėtingu gyvenimo momentu ji labai palaikė ir padėjo. Po terapijos, jaučiuosi geriau. Mintyse viskas paaiškėja ir gražiai susidėlioja. Viduje palengvėja ir pasidaro linksmiau.

Dažnai apie Jus pagalvoju ir dėkoju, kad dabar gyvenu tokį gražų gyvenimą.

Esu patenkinta jūsų konsultacijomis. Kai kur randame išeitį, palengvinimą kasdienėse situacijose. Man labai svarbu, kad galima bendrauti nuotoliniu būdu. Taip pat labai vertinu dėl galimybės aptarti tikėjimo klausimus, tai viena svarbiausių mano gyvybinių sijų. Esu dėkinga už tai. Dėkoju ir džiaugiuosi už galimybę rinktis sau tinkamiausią laiką pokalbiui. Taip pat, kad stengiatės kalbėdama reaguoti į mane ir netęsti tai, ką galvojate ir norite pasakyti, esant teisingo pagal esamą supratimą, bet noriai įsiklausote ir pakrypstate reikiama linkme. Ačiū jums.

Jau po pačios pirmos konsultacijos pajutau, kad dar gali būti vilties, ir kad ne viskas yra taip blogai aplinkui mane, kaip atrodė iš pradžių. Sekančių konsultacijų dėka, išmokau atpažinti savyje vykstančius procesus ir juos valdyti savo naudai. Terapeuto pagalba iš šono, bet kartu ir einant šalia, labai padėjo susitvarkyti savo vidų - "susigrupuoti mintis į lentynėles".

Esu dėkinga, jog šiandieną gyvenu šviesesniame ir saugesniame pasaulyje, kurį statau savo ir terapijos pagalba.

Jurgitą man rekomendavo vienuolė. Tai buvo visiškas Dievo stebuklas ir dovana. Bendraudama su ja jaučiuosi suprasta, saugi ir priimama. Jaučiuosi, kad rūpiu. Anksčiau lankiausi pas keletą kitų psichoterapeutų. Tose kelionėse supratau, kaip yra svarbu neapsibrėžti tik psichologija, o matyti žmogų kaip visumą. Dėl to man labai patinka Jurgitos holistinis požiūris. Ji visuomet akcentuoja ne tik psichinės, bet fizinės ir dvasinės sveikatos svarbą. Juk viskas susiję. O be to, Jurgita turi labai gerą homoro jausmą, kurį puikiai panaudoja pačioje tinkamiausioje vietoje. Terapija tampa kaip nuoširdus pokalbis su artimu žmogumi, kuriuo pasitiki. Taip lengviau pažvelgti pačiam ir įsileisti kitą į savo žaizdas.

Ačiū Jums, Jurgita.

Ačiū, Jurgitai Fedorinienei, už tai, jog man padėjo vėl atrasti save. Ilgą laiką norėjau kreiptis pas psichoterapeutą, bet vis nedrįsdavau, nes manydavau, jog kam man to reikia, galiu ir pati su savimi susitvarkyti, esu pakankamai stipri. Tačiau neigiamos mintys mane buvo nugalėjusios, bet Jurgitos dėka vėl galiu drąsiai sakyti, jog jaučiu gyvenimo džiaugsmą ir laimę. Jurgita labai šiltas ir geras žmogus, kuris įsiklauso į visas gyvenimo negandas ir padeda išmokti žvelgti į visus gyvenimo įvykius visai kitu kampu. Esu labai dėkinga už visus pokalbius ir patarimus, nuostabiai psichoterapeutei Jurgitai!

Labai norėčiau padėkoti už nuoširdų bendravimą ir pokalbius, kurie man padeda įveikti nepasitikėjimą savimi, pasimetimo jausmą ir kylančias baimes bei nerimus.

Nuo pirmo susitikimo supratau, kad Jurgita, tai tas žmogus, kuris nuoširdžiai nori suprasti mane ir rasti būdą, kaip padėti.

Labai džiaugiuosi, kad Jurgita žvelgia į žmogų visapusiškai ir jungia psichologinius ir dvasinius gydymo būdus. Dėka jos empatijos, įsiklausymo, dėmesingumo ir atsidavimo klientui, yra lengva pasitikėti ir atsiverti. Terapijos metu Jurgita padeda pažinti save, susigaudyti minčių ir jausmų chaose bei drąsina gyventi brandžiai, tikint savimi.

Kiekvienas pokalbis yra aliejus žaizdoms, su gero humoro prieskoniu. Nuoširdžiai dėkoju.

Noriu padėkoti Jums už nuoširdų ir empatišką įsiklausymą į mano problemas. Už taiklius ir savalaikius pastebėjimus, įžvalgas ir pamokymus per 5 mūsų bendravimo metus. Už vedimą su Dievo pagalba.

Terapijos metu, nuo š.m. pavasario, mano gyvenimas labai palengvėjo, kai Jūs parodėte/pamokėte atpažinti "mažą aš" ir nesusitapatinti su ja, o priimti sprendimus ir elgtis kaip suaugusiai. Tai įnešė ramybės į kasdienybę ir pasitikėjimo savimi.

Taip pat gavau rekomenduojamos literatūros, kurios skaitymas taip pat buvo naudingas, Kartais ir vienas perskaitytas ar išgirstas sakinys gali patapti trūkstama dantraščio detate, padedančia gyventi komfortiškai, pavežti užkritusią naštą ar įveikti iškilusius sunkumus.

Galiu pasakyti, kad man labai padėjo kiekvienas mūsų pokalbis. Tai buvo alyva girgždantiems ir sunkiai besisukantiems ratams.

Jurgita man buvo tikras atradimas. Prieš tai turėjau psichoterapijos sesijas su kita psichologe ir nesijaučiau, kad jos duotų kokios nors apčiuopiamos naudos. Kai sulaukiau rekomendacijų kreiptis pas Jurgitą, maniau bus panašus variantas, todėl atidėliojau vizito laiką, tačiau be reikalo. Jau po pirmos terapijos buvau nuraminta ir pastatyta į reikiamas vėžias. Už tai Jurgitai esu labai dėkinga. Visada įsivaizdavau, kad bendravimas tarp psichologo ir paciento turėtų būti būtent toks.

Po 4-5 terapijų jaučiuosi galinti vėl gyventi normalų gyvenimą.

Esu dėkinga Jurgitai už pagalbą ir rūpestį, kurį jutau ne tik terapijos metu, ji gali pasidomėti kaip jaučiuosi ir žinute. Tokių atsidavusių savo darbui žmonių retai kada pavyksta sutikti šiomis dienomis.

Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju Jurgitos pagalbą.

Esu labai dėkinga Jurgitai Fedorinienei už psichoterapijos konsultacijas, kurios man padėjo aiškiau susidėlioti savo mintis, jausmus ir patirtis, pamatyti juos iš kitos perspektyvos, geriau pažinti ir suprasti save, gilintis į tai, kas man kasdienybėje sukelia tam tikras emocines ir net fizines reakcijas. Galėjau aiškiau įsivardyti ne tik dirgiklius, kurių įgijau vaikystėje ir tolesniais gyvenimo etapais dėl patirtų disfunkcinių santykių, pripažinti (pagrįstą ir nepagrįstą) nerimą, baimes, jaudulį, kuriuos sunkiai valdydavau, bet ir mokytis padėti sau šioms emocijoms ištikus. Jurgita mane lydi ir padeda atpažinti ir priimti savo ribas, matyti savęs realų vaizdą ir mokytis gyventi realų gyvenimą čia ir dabar, neleisti sau būti nuneštai išmoktų elgesio modelių, bet juos keisti, mylėti save tinkamai, o ne disfunkciškai. To išmokti užtruks, bet turiu vilties ir esu pasiryžusi to siekti. Ačiū!

Jaučiausi pavargęs, išsigandęs, pasimetęs, nesugebantis nurimti, dirbti, džiaugtis.
Jaučiuosi linksmas, laimingas, patenkintas gyvenimu ir darbu.
Teikė naudingus patarimus ir rekomendacijas.
Patvirtino, padrąsino, pastiprino, pagyrė, paaiškino, paguodė, išklausė, suprato, pamokė.
Padėjo įsivardinti, suprasti ir leisti sau būti savimi, atleisti sau už nebuvimą idealiu ir tobulu. 
Nesmerkti savęs, bet susipažinti ir įsimylėti.

Dėkoju Dievui, kad teko pažinti Jurgitą. Konsultacijose lydėjo ji mane apie 2 metus. Jos įžvalgos, mokėjimas išklausyti, bei padėjimas atpažinti, kas su manimi darosi, labai man padėjo. Praktiniai patarimai, kuriuos gavau, padėjo nurimti ir suprasti, kur yra mano audringos emocijos, kur realybė, kur aš esu tame. Kur mano ribos, vertė. Kai tau atrodo, kad žemė slysta iš po kojų ir nematai šviesos, žinoti, kad tave kažkas supranta, ir kas su tavimi vyksta, yra labai svarbu. Tariu nuoširdų dėkui Jurgitai.

Norisi taip pat palinkėti kitiems, kurie išgyvena savo “vidines duobes” nelikite vieni, ieškokite pagalbos ir ją būtinai rasite. 

"Prašykite, ir jums bus duota, ieškokite ir rasite, belskite, ir jums bus atidaryta" (Mt 7, 7).

Esu labai dėkinga Jurgitai už kiekvieną konsultaciją ir nuoširdų, šiltą bendravimą.

Ilgą laiką viduje kankino nerimas, sunkumas ir chaosas galvoje. Vidinis kritikas manyje buvo toks stiprus, kad vis sunkiau galėjau pamatyti teigiamus ir gražius dalykus aplinkui. Vis bandžiau per tai “eiti” viena ir galvojau, kad laikui bėgant praeis, bet vis grįždavau į tą patį tašką. Tada supratau, kad vienai - per sunku. Dėl nesibaigiančių nuotaikų svyravimų išgyvendavo man patys artimiausi.

Palengvėjo jau po pačio pirmo susitikimo su Jurgita. Aš sutikau nuostabų, dvasingą, gerumu spinduliuojantį žmogų su begaline atjauta kitiems ir gebėjimu išklausyti, suprasti ir pasidalinti savo įžvalgomis, patarti.

Jurgita nepaprastai moka išklausyti, įsijausti į kito išgyvenimus ir padėti įžvelgti teigiamus dalykus - tarytum sudėlioja mintis į “lentynėles” ir tai leidžia man nurimti ir tiesiog gyventi čia ir dabar. Jurgita man padeda atsirinkti, kas iš tikrujų svarbu, o kas yra nereikšminga. Ji mane moko kantrybės, atlaidumo ir pajėgumo išbūti ir išlaukti. Šių konsultacijų dėka stiprėju vidumi ir mane aplanko ramybė ir meilė.

Ačiū jums, Jurgita.

Noriu padėkoti Jurgitai už konsultacijas. Jau pusę metų lankausi pas Jurgitą ir jaučiu didelius pokyčius ir stipresnį pasitikėjimą savimi. Pradedu išlipti iš didelių baimių ir nerimo, pradedu jausti džiaugsmą kasdieniniuose dalykuose ir įvertinti tai, ką turiu. Dabar susitikimai su Jurgita yra tarsi minčių higiena. Kiekvieną kartą po susitikimo išsinešu po naują frazę, kuri mane lydi kasdienybėje. Ačiū labai Jurgitai už kiekvieną susitikimą! Kiekvieną kartą jaučiuosi vis geriau ir stipresnė. Mokausi iš naujo formuoti savo įpročius ir mintis. Pačios geriausios rekomendacijos.

Tarp mūsų gyvena žmonės, kurie leidžia savo gyvenimą vesti Šventajai Dvasiai. Jie ypatingi. Toks žmogus yra gerbiama Jurgita. Nuostabi psichoterapijos ir sielovados sintezė. Taip jautriai, įdėmiai, kantriai prisiliesti prie kito žmogaus sielos sugeba ne kiekvienas. Iš jos sklindanti šiluma ir rūpestis, net ir per nuotolį paglosto ir tarsi apkabina. Tas apkabinimas lyg mamos. Dėkoju, Jums, kad pasirinkote sekti Dievo valią ir kitus įkvėpiate taip gyventi. 

Prieš sutinkant Jurgitą yra tekę bendrauti su keliais šios srities specialistais. Lankantis Jurgitos terapijos sesijose, pastebėjau, kad greičiau prieinama prie išvadų, klaidų bei žaizdų aptikimo, nei tai įvykdavo su ankstesniais specialistais. Iš Jos jaučiamas nuolatinis rūpestis, empatija bei tinkamos krypties parinkimas. 

Po susitikimų viduje išlieka jausmas, kad bendravai su žmogumi, kuriam esi svarbus. Norisi toliau eiti gyvenimo keliu, kitaip matant aplinkybes. 

Drįsčiau tai įvardinti Dievo atspindžiu.

Jurgita Fedorinienė, net kalbantis telefonu, iš mano pasakojimo sugebėjo iš pirmo karto taikliai įvardinti mano ligas, sutrikimus. Ypatinga empatija ir nuovokumu apdovanota moteris, specialistė, žmogus. Ištiesė pagalbos ranką itin sunkiu metu nieko neprašydama mainais, dovanodama tuo metu tokį svarbų rūpestį, dėmesį, stengdamasi įkvėpti viltį, sustiprinti, motyvuoti, ieškoti pagalbos, sveikti. Ačiū Jums. 

Kai atsiduri taške, iš kurio nėra jėgų ir tikėjimo ištrūkti.

Mano situacija, galima sakyti, buvo lūžio taškas, kur buvo susikaupę neigiamų minčių, emocijų, išgyvenimų, nebesusigaudžiau savyje ir sunkiai susivokiau supančioje aplinkoje. Suvokiau, kad galimi du keliai: pirmas - gauti receptą ir nusipirkti vaistų, kad situacija pagerėtų, antras - ieškoti specialisto ir dirbti su savimi. Žinau, kad pirmas kelias greitas, bet trumpas...

Rinkausi antrąjį, tik norėjosi specialisto, kuris turėtų tikėjimą Dievu. Prieš kelis mėnesius buvau girdėjusi laidą per Marijos radiją, kurioje kalbėjo Jurgita. Sujaudino jos kalbėjimas: jos sakomos mintys, švelnus balsas, vidinė ramybė, stiprus tikėjimas ir pasitikėjimas Jėzumi. Pasidžiaugiau viduje, kad yra tokių žmonių - specialistų, kur viename yra tikėjimas ir psichoterapija. Tad po kelių mėnesių prisiminiau klausytą laidą ir joje kalbėjusią Jurgitą.

Nuo pat pirmos terapijos akimirkos džiaugiausi savo sprendimu. Kantriai ir profesionaliai vedama terapija padėjo sudėlioti savo mintis, išsigryninti jausmus, atrasti ramybę ir stiprybę savyje, suteikė pasitikėjimo savimi. 

Šiuo metu galiu pasakyti, kad terapijoje gaunu tikėjimą ir pasitikėjimą Dievu, tikėjimą savimi, paaiškinimus, pratimus ir technikas, kaip pagerinti esamas būsenas. Tikiu, kad esu gerame kelyje..., tai kelias ilgam... Ačiū jums, Jurgita. Jūsų tarnystėje linkiu Dievo palaimos ir Marijos užtarimo.

Labai dėkoju Dievui, kad suteikė galimybę susitikti su Jurgita. Seniai galvojau kreiptis pokalbiui pas psichologą ir vis nesiryžau. Išgirdusi Jurgitą kalbant per Marijos radiją, net nesudvejojusi parašiau jai. Labai džiaugiausi atradusi specialistą, su kuriuo galima kalbėtis apie problemas tikėjimo kontekste. Pasikalbėjusi su Jurgita, atsikračiau savęs kaltinimo dėl susiklosčiusios situacijos ir man tikrai labai palengvėjo. Supratau, kad aplink esantys žmonės gali turėti psichologinių problemų, kurios įtakoja jų elgesį. Nustojus save dėl visko kaltinti, pradėjau kitaip vertinti problemas ir būti atlaidesnė aplink esantiems žmonėms.

Jurgitą galėčiau rekomenduoti kaip labai atsakingą, įsigilinantį ir tikrai padėti norintį savo srities profesionalą.

Esu bandžiusi ne vieną specialistą, bet šios nekeisčiau į jokią kitą, kadangi ji labai stipriai įsigilina į tavo problemą. Visada turi, gali ir moka pasakyti, tai ko tuo metu reikia. Tikra savo srities specialistė. Drąsiai visiems be abejonės rekomenduoju kreiptis.

Iš tiesų labai džiugu, kad atradau tokį žmogų, kuris įžvelgia manyje daugiau. Tikrai per šią, mano manymu, dar tik beprasidedančią kelionę, atradome gausybę tokių nuostabių dalykų, apie kokius iki šiol net pagalvojus nebuvau. Labai dėkoju psichoterapijos konsultantei už pagalbą ir nuoširdumą.

Esu dėkinga Jurgitai, jog ji mane priėmė šiltai, jaukiai, be smerkimo ir su pagarba. Šis žmogus yra palaikantis, sugebantis įžvelgti aplink mus esančius dalykus, kurių mes nepastebime. Po pokalbių su Jurgita, jaučiausi įvairiai, pradedant neišgydytų žaizdų atsivėrimu iki ramybės po audros. Nuo mūsų pokalbio pradžios, kasdien jaučiu, lyg Kokia ranka būtų virš manęs ir saugotų mane. Dėkoju Jurgitai ir kaip labai kompetentingam specialistui savo srityje - gilios įžvalgos, bei atsakingi sprendimo būdai. 

Esu Jums, Jurgita, labai dėkinga, kad atradau jus visai netikėtai. Nors bendravome vos porą kartų, bet tie pokalbiai labai šilti, gyvi, nors bendravome ir ne gyvai. Jūs labai švelni, šilta, mokate puikiai išklausyti ir subtiliai patarti. Galima visiškai pasitikėti, atsiverti, jaučiu didelę ramybę bendraudama su Jumis. 

Pokalbis su Jumis, labai subtiliai padeda įsiklausyti į save, iš naujo save pažinti vis giliau, per tai eina ir savęs gydymas, švelniai prisiliečiant prie savo žaizdų, jas atveriant ir naujai transformuojant. Man labai džiugu, kad visa tai eina per Dievo meilę ir vedimą. 

Ačiū, kad esate, Dievo palaimos Jums.

Nuoširdžiausia padėka sielovadininkei, psichoterapijos konsultantei, nuostabiam žmogui - Jurgitai Fedorinienei - už kelionę kartu, šiuo sudėtingu visam pasauliui ir man, pandemijos metu. Manau Viešpats atsiunčia mokytoją tada, kai esi tam pasiruošęs. Tikiu tuo, kad Jurgitos dvasinė ir psichologinė pagalba veda mane į labai nuostabius dalykus. Jos pasiūlyti įveikos būdai,  tikėjimas mano vidiniais resursais,  įgalina mane sveikti ir nebijoti. 

Nebijoti savęs, savo jausmų, padarytų klaidų, nepavykusių santykių ir daugelio dalykų, kurie veda į ne meilę sau. O tai reiškia, Viešpaties nepriėmimą ir atmetimą.

Ačiū, Viešpačiui ir Jums, Jurgita, kad su jumis galiu augti tikėjime, pasitikėjime, meilėje ir ramybėje.

Po pirmojo susitikimo supratau, kad noriu toliau tęsti konsultacijas, kad noriu sveikti, nors dar yra daug darbo. Džiaugiuosi, kad Viešpats dovanojo man žmogų, kuris gali padėti sveikti. Po susitikimų jaučiu ramybę, norisi gyventi, kurti. Pradėjau ramiau žvelgti į paprastas situacijas, su ne tokiu „katastrofiniu“ mąstymu ir mintimis.

Ačiū Jurgitai už nuoširdų norą padėti, įsiklausymą ir profesionalią pagalbą. Tai man yra Viešpaties dovana.

Noriu padėkoti Jurgitai už pagalbą sunkiu man metu. Tai specialistė, išmananti savo darbą, labai atidi ir dėmesinga. Džiugu, kad radau žmogų, kuris savo darbe remiasi Šventuoju Raštu - man tai ypatingai svarbu, nes kiek ieškojau pagalbos, šiuolaikinė psichologija nesuteikė nei paguodos, nei nusiraminimo. Supratau, kad paguosti gali tik Dievo Žodis, o geriausios atsipalaidavimo technikos - Malda. Dėkoju Jurgitai Fedorinienei už gerą žodį, širdies šilumą, motinišką rūpestį.

Jurgita itin jautriai ir atidžiai mane išklausydavo. Ji stengėsi man suteikti geriausią įmanomą pagalbą. Jaučiausi saugiai. Esu dėkinga.

Kritinėmis gyvenimo dienomis Jurgitą man rekomendavo kaip specialistę, labai mylinčią Dievą ir žmones. Mylinti. Dievą ir žmones. Labai. Todėl, kai labai reikėjo pagalbos, kreipiausi į mylinčią psichoterapeutę. Nuo pat pirmojo susitikimo pasitikėjimą psichoterapeute stiprino jos taiklios įžvalgos. Ar pirmą kartą kreipiausi tokios pagalbos? Ne.Tačiau tik šįkart tokiame santykyje patyriau, ką reiškia šie šventraščio žodžiai:

"Jei kalbėčiau žmonių ir angelų kalbomis, bet neturėčiau meilės, aš tebūčiau žvangantis varis ir skambantys cimbolai." [1 Kor 13,1]

Aš, kenčianti nuo nemeilės sau, nuo savęs neigimo, nuo besikartojančios depresijos, suklusau išgirdusi apie atjautą sau. Man greit keturiasdešimt, o to dar nebuvau girdėjusi. Iki šiol niekas man nesiūlė šio vaisto - atjautos sau. Su atjauta sau, su Jurgitos palydėjimu viltingai einu meilės sau, žmonėms ir Dievui link.

Daugiau nei pusę metų kentėjau dėl labai rimto virškinimo sistemos sutrikimo, nemigos, nervinio dirglumo, staigaus svorio kritimo. Gydytojams neradus jokių mano nuolat prastėjančios būklės priežasčių, ėmiau ieškoti psichologinės pagalbos. Labai džiaugiuosi, kad pasinaudojęs artimo žmogaus patarimu, kreipiausi į Jurgitą. 

Nuo pirmos konsultacijos jaučiau nuoširdų jos norą išgirsti, suprasti ir padėti man sveikti. Dėl neįtikėtinai tikslių Jurgitos įžvalgų, profesionalių pastabų bei patarimų, jau po kelių mėnesių mano būklė ženkliai pagerėjo: jaučiu daugiau ramybės, pasitaisė miegas, grįžau prie įprastinės savo mitybos, svoris ėmė augti.

Nuoširdžiai dėkoju Jurgitai už didžiulę pagalbą ir paramą mano sveikimo kelyje.

Ačiū už geras emocijas, empatiją ir naujumo jausmą. Už padrąsinimą gyvenimo pažinimui - nebijoti, tikėti ir mėgautis - turėti kuo džiaugtis - tiek kiek gali eiti ir patirti. Ir visa tai jau tapo pasiekiama ranka su nuostabia dr. Jurgita Fedoriniene. Su dideliu dėkingumu. Ačiū.

Bendravimas su Jurgita buvo pripildytas atvirumo dovanų. Viena gražiausių patirčių, tai Jurgitos betarpiškas rūpestis ir užtarimas, kurių dėka gavau malonę patirti kasdienybę ir priimti man skirtą gyvenimą. Stipri globa, ramybė, išklausymas, patarimai ir patvirtinimai atvėrė daugybę spalvų. Daugybę jausmų ir prisiminimų. Daugybę pasirinkimų, kurie padrąsino dar labiau mylėti, dar labiau kurti ir liudyti Kristų. Dėkoju už man skirtą laiką ir kiekvieną žodį!

Žmogus turi nuostabų pašaukimą - mylėti ir melstis. Tai yra žmogaus laimė žemėje. Kai šį pašaukimą sugeba dovanoti su profesinėmis žiniomis, kompetencijų gausa - atrandama sielos ramybė, širdis pratrūksta džiaugsmu ir dėkingumu.

…už nuoširdumą, jautrumą, dėmesingumą, rūpestį, paguodą, išmintį, viltį, tikėjimą, kuris leidžia mūsų sielose sušvisti saulei. Iš Jūsų minčių išsilieja žodžiai, būčiai suteikiantys prasmę. O Jūsų širdis? Kuo daugiau išdalina kitiems, tuo labiau praturtėja pati. Gerbiama Jurgita, dėkojame, kad esate!

Dėkoju Jurgitai Fedorinienei už atsidavimą savo, sielovadininkės, tarnystei. Su didele meile ir atjauta sutinkamas kiekvienas, kuriam reikia psichologinės pagalbos, patarimo. Gilios teologijos ir psichologijos žinios padeda nukreipti tinkamu keliu kiekvieną, ieškantį problemos sprendimo Dievo šviesoje. Ačiū, Jurgita, už Tavo jaukumą ir šilumą, rūpestį ir gailestingumą.

Noriu padėkoti už man skirtą laiką. Nors lankiausi pas daugelį žmonių, lankiausi ir pas psichoterapeutę su vyru dėl tarpusavio santykių ir pas psichologę ir įvairiose rekolekcijose, bet tai ką gavau iš Jūsų mane labai palietė. Nežinau kodėl, bet, rodos, kad kai kuriuos dalykus iš Jūsų išgirdau kitu kampu. Paskui permąsčiau, kad gal man jau bandė sakyti kai kuriuos dalykus, bet ne man suprantama kalba... Tai ką aš išgirdau iš Jūsų buvo kažkaip kitaip pateikta ir pasiekė mano ausis. Nors žinau, kad negerai blaškytis per specialistus, bet visgi manau, kad yra išimčių. Nes mes ir dvasininkų kartais ieškome ir gydytojo ir artimos sielos žmonių. Ir tikiu, kad kartais gali būti labai geras specialistas, bet jei jo elgesyje, tarkim, matysi mamą, tėvą ar kitą smurtavusį asmenį, jei tas žmogus primins tau kažką neigiamo, bus sunku dirbti... sunku pradėti... sunku prisileisti... žinoma, aš jau daug paaugus ir pagijus savo sužeidimuose, galiu adekvačiai vertinti situacijas, žmones, bet prieš 15 metų man buvo labai svarbu pas kokį žmogų patekau, koks jo kalbėjimo tonas, žvilgsnis, manieros, temperamentas ir t.t. Aš tuoj bėgdavau, jei man netikdavo. Tai čia apie tas paieškas...

Bet tas pokalbis 2-jų valandų su Tavimi man buvo kitoks. Naujų patirčių duodantis, parodantis. Buvo gera ir ramu viduje. Jaučiausi apkabinta ir sušildyta. Jaučiausi nurimusi. Labiau savimi pasitikinti. Nors, rodos, ir kiti specialistai juk tikrai ir skatino ir motyvavo, ir nieko blogo negaliu pasakyti, bet man būtent su Tavimi, Jurgita, buvo išgyventi kitokie jausmai. Pasikartosiu - jaučiausi apkabinta ir sušildyta. Ir tai buvo tik telefoninis pokalbis.

Tau leidus grįšiu pas Tave dar sykį. Bet kokia forma.

Su dideliu dėkingumu Tavo pacientė.

Ačiū.

Gyvenimas kupinas išbandymų. Kartais pajėgiame susidėlioti ir išspręsti savo problemas patys, bet kartais sunkumai būna tokie dideli, kai atrodo, kad neturime jėgų tiesiog gyventi... Tokie išbandymai teko ir man, kai mano gyvenime įvyko didžiulė tragedija su kuria nemokėjau gyventi, negalėjau priimti, skaudėjo sielą ir kūną, gyvenimas neteko bet kokios prasmės, atsiribojau nuo žmonių, su niekuo nenorėjau bendrauti... Šiuo, be galo sunkiu laiku susipažinau su Jurgita. Nustebau, kad galiu kalbėti, kad galiu išsakyti savo skausmą, savo būseną, tiesiog pajutau, kad tai yra žmogus, kuriam galiu atsiverti, kuriam rūpiu, kuriam rūpi mano dvasinė ir fizinė savijauta. Kiekvienas susitikimas įnešdavo vilties... Labai norėjau susitikimo su Kunigu, atrodė, kad jis man padės susigaudyti nesuvokiamuose dalykuose, tačiau pati neturėjau nei jėgų, nei drąsos to padaryti, tiesiog nebuvau praktikuojanti katalikė. Susitikti su Kunigu padėjo Jurgita. Esu begaliniai dėkinga Jurgitai ir Kunigui, kurie man parodė kitokį kelią, kurie mane kėlė kitokiam gyvenimui, kuriame atsirado tikėjimas ir viltis... Ačiū, kad esate.

Atsitiko taip, kad jau kelinti metai iš eilės Naujuosius metus sutikau viena. Todėl nusprendžiau ieškoti pagalbos sau. Kankino vidiniai klausimai - Kas gi su manimi vyksta? Kodėl taip gyvenu? Kas aš esu? Kaip man sau padėti? Maldoje prašiau Viešpaties, kad padėtų sutikti žmogų - psichoterapeutą, kuris galėtų man padėti. Internetiniame puslapyje, ieškodama kada vyksta Šv. Mišios Kaišiadorių Kristaus Atsimainymo Katedroje, suradau informaciją apie dr. Jurgitos Fedorinienės sielovadinį ir psichoterapinį konsultavimą. Paskaičiusi, širdyje supratau, kad reikia kreiptis į Jurgitą. Konsultacijų visada laukiu, nes Jurgita labai subtiliai atskleidžia man mano gyvenime naudojamus neteisingus elgesio modelius, pamoko kaip reikia juos keisti, paaiškina kas vyksta tam tikrose situacijose, nuramina, visada skatina dėmesį sutelkti į stiprybes, mylėti save.

Psichoterapeutė Jurgita yra tikinti ir aš esu tikinti, todėl konsultacijų metu ir netgi po jų labai stipriai veikia Viešpats, kuris taip pat mane gydo.

Dėkoju Viešpačiui už malones ir už Jurgitą.

Su Jurgita jaučiuosi ramiai, jaučiu ramybę, kurios trūksta seniai manyje, gyvenime. Nuo pat pirmos pažinties dienos supratau, kad galiu pasipasakoti ir išlieti savo skausmą. Kiekvienai terapijai pasibaigus, laukiu sekančios. Neįsivaizduoju, kaip būtų mano kasdienybė be jos. Balsas, patarimai, išklausymas - mano gydymas ir ramybės uostas. Ačiū Jums, kad esate.

Pokalbiai su psichoterapijos konsultante Jurgita padėjo ypatingai sudėtingose, man tuo metu atrodančiose, situacijose. Padėjo atpažinti neteisingą, iškreiptą vaizdą apie save ir man artimus žmones. Gyvenime kai kurios situacijos atrodė tiesiog per daug sudėtingos. Suprantu, kad gijimo procesas - ilgas gyvenimo kelias, bet su Dievo ir mums padedančio žmogaus pagalba gyvenimo audros ne tokios gąsdinančios. Jurgita man labai patiko dėl savo paprastumo, šilto ir atviro bendravimo. Galėjau nebijoti pripažinti ne tik sau, bet ir jai tam tikrus nelabai malonius dalykus. Jos įžvalgų taiklumas nustebindavo ir padėjo labiau įsisąmoninti teisingus dalykus apie save pačią. Kartais tikrai pačiai sunku susigaudyti, kodėl jauti nerimą, didžiulę baimę ir tokį vidinį nepasitenkinimą bei daug kitų sunkių jausmų, su kuriais labai sunku išbūti. Ačiū Dievui už galimybę sutikti Jurgitą. Telaimina Jus Dievas.

Parašykite žinutę / liudijimą / atsiliepimą: jurgitafedoriniene@gmail.com